Rankaware

rankaware

Web sitenizin özellikle Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında hangi sıralamalarda yer aldığını öğrenmek istiyorsanız, Rankaware programı tam size göre! Rankaware programı ile sitenizde yer verdiğiniz makalelerdeki anahtar kelimelerin arama motorlarındaki sıralamalarını kontrol edebilirsiniz.

Bilhassa web sitesi tasarımı ve online pazarlama konuları alanında faaliyet gösteren kişilerin oldukça beğeneceği programlardan bir tanesidir. Ücretsiz sürümü de bulunan Rankawere hem bireysel hem de ticari program seçenekleri ile tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Programı satın alıp kullandınız ve memnun kalmadınız mı? O zaman 30 günlük para iade garantisi ile ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz. Herhangi bir nedenle memnun değilseniz, satın alma işleminden itibaren 30 gün içinde firma ile iletişime geçmeniz durumunda ödediğiniz paranın tamamı, sorgusuz sualsiz tarafınıza iade edilecektir.

Ürünün deneme sürümünü yüklemek veya satın almak için programın resmi satış sitesine http://myrankaware.com üzerinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Satın almak için ise Kredi Kartı, PayPal, Banka Havalesi vb. yöntemleri kullanmanız mümkündür.

Rankaware, hızlı ve kullanımı kolay bir programdır. Bu program tam anlamıyla ‘anahtar kelime sırası denetimi’ yapmaktadır. Böylelikle Google, Yahoo, Bing gibi arama motorları üzerinde web sitenizin ve anahtar kelimelerinizin hangi sıralarda yer aldıklarını size kısa bir süre içerisinde raporlamaktadır.

Bu sayede hangi kelimelerde ne kadar çalışma yapmanız gerektiği üzerinde bilgi sahibi olabilirsiniz. SEO için gerçekten önemli ve de gerekli olan bir programdır. Sıralama araştırmaları manuel yapılamayacak kadar zordur ve gerçekten çok uzun zaman alabilmektedir. Rankaware ile artık bu süreyi oldukça kısaltabilir ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Ara yüz olarak kolay bir kullanıma sahiptir. Bu programı kullanabilmek için birkaç dakika harcamanız yeterli olacaktır. Web site adresi, arama motoru ve anahtar kelime seçimi sonrasında yapmanız gereken tek şey programın size raporu hazırlamasını beklemek!

Sürekli kullandığınızda önceki aramalara göre yeni sonuçlarda ne gibi değişimler yaşandığını da raporlayabilen bu program sayesinde yaptığınız çalışmanın yararlı olup olmadığını da görme şansınız bulunmaktadır.

Ayrıca elde edilen bilgileri grafik şeklinde gösterebilme özelliğinden yararlanarak daha basit bir biçimde sonuçları değerlendirebilirsiniz. Eğer arama motoru optimizasyonu diğer bir deyiş ile SEO ile uğraşıyor veya web yönetimi ya da online pazarlama yapıyor iseniz bu programı kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sende düşünceni bildir